Kolęda w parafii Niewodnica Kościelna w 2022 – 2023 roku.

1.      27. XII. 2022 – wtorek – Niewodnica Kościelna – ul. Dąbrowskiego.                                                                                                                                                          – od godz. 16.00

2.        28. XII. 2022 – środa – Niewodnica Kościelna – ul. Podleśna, Dębowa, Polna, Leszczynowa, Słoneczna, Pogodna, Brzozowa, Spokojna, Graniczna, Okrężna.     – od godz. 16.00

3.     29. XII. 2022 – czwartek – Niewodnica Kościelna – ul. Chmielna, Cedrowa, Różana, Sosnowa, Gajowa, Krótka, Zdrojowa,

                                                Wczasowa, Myśliwska, Ogrodowa, Grzybowa.                                                                                                                                                     – od godz. 16.00

4.     30. XII. 2022 – piątek – Niewodnica Kościelna – ul. Trakt Napoleoński, Nadrzeczna (Niewodnica Korycka, nr: 57 - 65), Bukowina, Miętowa,

                                             Lawendowa, Cyprysowa, Świerkowa, Jaśminowa, Klonowa, Liliowa.                                                                                                                    – od godz. 16.00

5.     02. I. 2023 – poniedziałek – Niewodnica Kościelna – ul. Stawowa, Kościelna, Leśna Polana, Leśna, Wiewiórcza, Sarnia.                                                                     – od godz. 16.00

6.     03. I. 2023 – wtorek - Niewodnica Kościelna - ul. Kolejowa, Łąkowa, Mostowa.                                                                                                                                         – od godz. 16.00

7.     04. I. 2023 – środa - Niewodnica Kościelna - ul. Topole, Malinowa, Jagodowa, Poziomkowa, Działkowców;

                                       Niewodnica Korycka – ul. T. Kościuszki (nr. 117– 84), ul. Promienna.                                                                                                                       – od godz. 16.00

8.     05. I. 2023 – czwartek – Niewodnica Korycka – ul. T. Kościuszki (nr. 1 – 83).                                                                                                                                             – od godz. 16.00

9.     09. I. 2023 – poniedziałek – Niewodnica Korycka – ul. Piaskowa (nr. 17 – 72A, oprócz nr 20 i 22), Bajkowa, Wspólna, Jodłowa, Wrzosowa, Kalinowa, Krokusowa.– od godz. 16.00

10.10. I. 2023 – wtorek - Niewodnica Korycka – ul. Wiosenna, Nadrzeczna, Piaskowa (nr. 2 – 16, nr 20 i nr 22), Dębowa, Wesoła, Ziołowa, Kwiatowa, Makowa.          – od godz. 16.00

11.  11. I. 2023 – środa - Niewodnica Korycka - ul. Leśna, Zagumienna, Słoneczna, Pogodna, Olchowa.                                                                                                        – od godz. 16.00

12.12. I. 2023 – czwartek – Klepacze - ul. Myśliwska, ul. Ciepła, Polna, Nadrzeczna.                                                                                                                                       – od godz. 16.00

13.13. I. 2023 – piątek – Klepacze - ul. Stawowa, Studzienna, Wiosenna, Niewodnicka (do nr. 55E).                                                                                                              – od godz. 16.00

14.14. I. 2023 – sobota – Klepacze – ul. Niewodnicka (od nr. 56A), Strzelecka, Gajowa, Kolejowa (do nr. 61).                                                                                                – od godz. 10.00

15.16. I. 2023 – poniedziałek – Klepacze – ul. Kolejowa (od. nr. 65), ul. Wierzbowa, ul. Grabowa, Turczyn.                                                                                                   – od godz. 16.00

16.17. I. 2023 – wtorek – Klepacze – ul. Akacjowa, ul. Dębowa, ul. Jaworowa, ul. Świerkowa, ul. Jesionowa, ul. Sosnowa, ul. Brzozowa.                                                    – od godz. 16.00

17.18. I. 2023 – środa – Klepacze – ul. Wodociągowa (do nr. 39A), ul. Spokojna.                                                                                                                                                – od godz. 16.00

18.19. I. 2023 – czwartek – Klepacze - ul. Cicha, ul. Łagodna, ul. Letnia.                                                                                                                                                            – od godz. 16.00

19.20. I. 2023 – piątek – Klepacze - ul. Wodociągowa (od nr. 40), ul. Piaskowa.                                                                                                                                                 – od godz. 16.00

20.21. I. 2023 – sobota – Trypucie.                                                                                                                                                                                                                          – od godz. 10.00

21.23. I. 2023 – poniedziałek – Tołcze, Markowszczyzna - Tołcze.                                                                                                                                                                      – od godz. 16.00

22.24. I. 2023 – wtorek – Mińce, Kolonia Mińce.                                                                                                                                                                                                   – od godz. 16.00

23.25. I. 2023 – środa – Niecki.                                                                                                                                                                                                                                – od godz. 16.00

24.26. I. 2023 – czwartek - Barszczówka.                                                                                                                                                                                                                – od godz. 16.00

25.27. I. 2023 – piątek – Kolonia Baciuty.                                                                                                                                                                                                               – od godz. 16.00

26.28. I. 2023 – sobota – Markowszczyzna.                                                                                                                                                                                                            – od godz. 10.00

27.30. I. 2023 – poniedziałek – Stacja Baciuty.                                                                                                                                                                                                      – od godz. 16.00

28.31. I. 2023 – wtorek – Baciuty.                                                                                                                                                                                                                            – od godz. 16.00

29.01. II. 2023 – środa – Koplany.                                                                                                                                                                                                                           – od godz. 16.00

30.03. II. 2023 – piątek – Czaplino.                                                                                                                                                                                                                        – od godz. 16.00

31.04. II. 2023 – sobota – Zalesiany.                                                                                                                                                                                                                       - od godz. 10.00

32.05. II. 2023 – niedziela kolęda na zaproszenie wiernych, którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie.                                      – od godz. 14.00

 

Uwaga: Termin kolędy może ulec zmianie z ważnych powodów, np. udział księży w pogrzebie, choroba kapłana, itp.

         Z racji kolędy Msze święte wieczorne w dni powszednie tylko we wtorki (z nowenną) i w soboty.

         Na czas kolędy kancelaria parafialna czynna będzie:

- wtorek – godz. 16.00 – 17.30.

- sobota – godz. 8.30 – 9.30.

 

 

Bank Spółdzielczy w Brańsku

 

12 8063 0001 0100 0241 4678 0001

Drodzy Parafianie!

Szanowni Mieszkańcy Gminy Turośń Kościelna,

 

Gmina Turośń Kościelna

wspólnie z Parafią pw. św. Antoniego Padewskiego w Niewodnicy Kościelnej

organizuje zbiórkę pieniężną na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy.

Apelujemy o włączenie się w pomoc poszkodowanym

w konflikcie zbrojnym za wschodnią granicą.

Do zapewnienia dobrego bytu Ukraińcom przybywającym do Polski,

a przede wszystkim – do odbudowania ich poczucia bezpieczeństwa,

niezbędne są środki finansowe.

Nie bądźmy obojętni na los uchodźców

i dołóżmy swoją cegiełkę do działań pomocowych.

Otworzyliśmy specjalne konto bankowe, na które możecie Państwo wpłacać

dowolne kwoty.

 

Bank Spółdzielczy w Brańsku

NR KONTA 28 8063 0001 0100 0241 4678 0004

 

Dziękujemy za wszystkie wpłaty i okazaną pomoc.

ks. Tomasz Powichrowski - Proboszcz Parafii pw. św. Antoniego Padewskiego w Niewodnicy Kościelnej

Grzegorz Jakuć - Wójt Gminy Turośń Kościelna