Ks. dr Tomasz Powichrowski

- proboszcz od 5 lipca 2020r.
 - dr teologii
 - wykładowca Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego
 - data święceń - 30 maja 1993r.  

 

Ks. Robert Osiecki

 - wikariusz od 25 sierpnia 2023r.
 - mgr teologii
 - data święceń - 27 maja 2023r.  

 

Ks. Andrzej Masłowski 

 - pomoc duszpasterska